Współpracujemy z kilkunastoma zakładami stolarsko-meblarskimi, które zaopatrujemy w szkło, tj.:

  • lustra
  • półki szklane
  • drzwi szklane
  • szkło lakierowane (lacobel) – pełna gama kolorów
  • otwory w szkle od fi 5-65mm

W ofercie mamy różne rodzaje szkła bezpiecznego i antywłamaniowego stosowanego do szklenia wystaw sklepowych, balustrad schodowych, drzwi w szkołach, przedszkolach, szpitalach itp. Oferujemy klientom szkło ornamentowe importowane, szkło trawione – ciekawe, różnorodne wzory. Szkło docinamy na wymiar żądany przez klienta niezależnie od kształtu tj. koła, owale, trapezy, trójkąty itp.

Zawsze proponujemy materiały pomocnicze, tj. kleje, silikony, uchwyty do półek, wieszaki do luster oraz służymy radą w sprawach dotyczących montażu i transportu.

Wykonujemy i montujemy szklane ścianki działowe, drzwi i kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego. Posiadamy także lustra w różnych kolorach, które szlifujemy, fazujemy i montujemy – począwszy od lusterek samochodowych poprzez lustra do łazienek i toalet, a skończywszy na lustrach przeznaczonych do wystroju sal tanecznych i przymierzalni sklepowych.

Wykonujemy również terraria, akwaria, gabloty sklepowe, szklimy okna zarówno stare drewniane, metalowe, jak i nowe PCV, alum – szkłem zespolonym. Oprawiamy obrazy, lustra, dyplomy, wyszywanki w ramy o zróżnicowanej szerokości i kolorystyce (ornamentowe lub proste), które sami docinamy i składamy.